مصنوعات چوب

طراحی ، تولید و اجرا

کمد دیواری

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که احساس کنید وسایلتان را نمی توانید به خوبی در اتاق خواب خود جا دهید و همیشه وضعیت نامرتب  شما را اذیت می کند. این اتفاق در آپارتمان های امروزی با اتاق خواب های کم جا بیش تر پیش می آید. کمدها خود به عنوان عنصری کلیدی و بهترین راه حل ممکن برای نظم دهی،نقش موثری را در میزان فضای اشغال شده در فضا ایفا می کنند.

انواع مدل کمد دیواری مدرن

  • کمد دیواری ریلی شیشه ای

  • کمد دیواری ریلی آینه ای

  • کمد دیواری چوبی

  • کمد دیواری ریلی لوکس

  • کمد دیواری ریلی با طرحی خاص

 

کمد دیواری ریلی شیشه ای

کمد دیواری ریلی با شیشه در روشن تر نشان داده شدن اتاق شما کمک زیادی می کنند. اگر از این بابت که داخلی کمد کاملا مرتب و منظم چیده شده مطمئن هستید، از درهای شیشه ای شفاف استفاده نمایید.

 اما اگر ترجیح می دهید که داخل کمد دیده نشود شیشه های مات ایده آل تر خواهند بود. از مزیت دیگر درب شیشه ای کمدهای ریلی، وجود طرح های متنوع برای نقش دادن به آن است. این روش برای ست کردن کمد با سایر عناصر موجود در اتاق مانند سرویس خواب روشی کاربردی است. معمولا این مدل کمد دیواری برای سبک های مختلف دکوراسیون اتاق خواب مناسب بوده و با اکسسوری ها و وسایل مختلف هم خوانی دارد.

کمد دیواری ریلی با آینه

در دکوراسیون اتاق خواب مدرن این کمد دیواری ها را بیش تر می توانیم پیدا کنیم. آینه به عنوان درب کمد فضای اتاق شما را بزرگ تر و روشن تر خواهد کرد و به همین دلیل هم برای اتاق خواب های کوچک بیش تر پپیشنهاد می شود. البته به این معنا نیست که فقط می توانید برای اتاق خواب ها از این ترفند استفاده نمایید، این راه حل در مورد کمد شیک برای راهرو هم کاملا قابل استفاده است و فضای شما را از حالت کمد بودن خارج می نماید. ترکیب آینه و چوب هم برای این کمد دیواری ها می تواند آن ها را از سادگی درآورده و جذابیت خاص خودش را خلق نماید.