درب های داخلی شرکت بنیس

طراحی ، تولید و اجرا

درب داخلی چیست ؟

شرکت بنیس توانسته است با ارائا انواع درب داخلی با کیفیت و متنوع و همچنین خدمات پس از فروش منحصر به فرد سهم عمده ای از بازار تولید درب داخلی را به خود اختصاص می دهد .

درب های داخلی بنیس در انواع مختلفی همچون HDF , MDf , PVC تولید میشود . آنچه که بنیس را از سایر رقبا در زمینه تولید درب داخلی متمایز میکند ، کیفیت مواد مصرفی می باشد  و همچنین خط تولید بسیار پیشرفته مربوط به ساخت درب های داخلی می باشد .

تمامی درب های تولید شده در گروه صنعتی بنیس ویژگی های شاخص و غیر قابل چشم پوشی دارند که در ذیل به تعدادی از اینها اشاره میشود :

مواد اولیه با کیفیت :

هم در کلاف و هم در رویه اصلی درب های داخلی بنیس از MDF با زخامت متناسب استفاده شده است . روکش های چوب یا PVC مورد استفاده در این درب ها ازبهترین مواد بوده و حتی چسب مورد استفاده هم کیفیت بالایی دارد .

مقاومت فوق العاده :

وجود انسجام و یکپارچکی در ساختار داخلی درب های داخلی بنیس و همچنین استفاده از ورق های MDf با کیفیت به همراه روکش های مناسب ، مقاومت قابل توجهی به درب های تولیدی توسط این گروه صنعتی بخشیده است . مقاومت در برابر لنگر انداختن ، خراش و شکستگی تا حد بسیار بالایی در این درب ها لحاظ شده که در طولانی مدت هزینه نگه داری ساختمان را کاهش خواهد داد .

طرح های متنوع و زیبا :

داشتن طرح های متنوع و همچنین طیف گسترده ای از تعداد و اشکال پنل ها ، بنیس را به انتخب اصلی مشتریان درب های داخلی تبدیل کرده است .

 

امکان ساخت در ابعاد دلخواه :

معمولا درب هی داخلی سایزهای استانداردی دارند که تمامی تولید کنندگان داخلی و خارجی در محصولات خود سعی میکنند که از این استاندارد پیروی کنند این تفاوت سایز معمولا برای درب های مربوط به سرویس و اتاقی هم رعایت میشود ، با این هال در صورت نیاز مشتری امکان تولید درب داخلی در سایز دلخواه و مورد نیاز در مجموعه بنیس وجود دارد .